Archiwum strony

Koleje Śląskie przygotowały specjalne pociągi na zawody FIS Grand Prix w Wiśle. Kibice za okazaniem biletu na tę imprezę będą mogli specjalnym pociągiem bezpłatnie przyjechać na do Wisły i z niej wrócić.
Zarówno w dniu konkursu drużynowego (25 lipca) jak i indywidualnego (26 lipca) Koleje Śląskie uruchomią specjalny pociąg do Wisły. Za okazaniem biletu na zawody FIS Grand Prix Wisła 2014 podróż w obie strony będzie bezpłatna. Specjalny pociąg wyruszy z Gliwic i podróż zakończy na stacji Wisła Uzdrowisko. - Godziny przyjazdu i odjazdu pociągu zostały tak ułożone, by kibice mogli skorzystać ze wszystkich atrakcji, jakie w tym czasie oferuje Wisła. W sobotę specjalny pociąg przyjedzie do miasta ok. godziny 14:17. Zanim kibice i turyści udadzą się na skocznię, będą mieli okazję zobaczyć korowodów rozpoczynający 51. Tydzień Kultury Beskidzkiej. Godzina odjazdu pociągu w stronę Gliwic tego dnia została zaplanowana na godz. 22:20 – z myślą o osobach, które w drodze ze skoczni na stację PKP będą chciały odwiedzić centrum Wisły i zobaczyć wieczorne koncerty w amfiteatrze – informuje Katarzyna Koczwara, szefowa Biura Prasowego zawodów FIS Grand Prix Wisła 2014.

Niebawem przekażemy szczegóły dotyczące komunikacji autobusowej na skocznię im. Adama Małysza w czasie organizacji zawodów FIS Grand Prix Wisła 2014. Już dziś możemy powiedzieć, że, podobnie jak podczas zimowego Pucharu Świata, zadania tego podjęła się wiślańska firma Wispol.

Poniżej prezentujemy rozkład jazdy pociągów Kolei Śląskich na nasze zawody 25 i 26 lipca.
Źródło: Katarzyna Koczwara / PZN