Archiwum strony

Lillehamer stanie się areną zmagań skoczkiń narciarskich w zbliżających się zawodach Pucharu Świata Kobiet. Już w ten piątek będziemy mogli emocjonować się rywalizacją najlepszych skoczkiń świata, w tym również Polek. 
W rozmowie ze Sport.pl doktor Aleksander Winiarski powiedział, że stan zdrowia Kamila Stocha nie uległ pogorszeniu, lecz jutro lider naszej kadry przejdzie operację.

Po treningu w Zakopanem Łukasz Kruczek wybrał pięciu zawodników, którzy polecą na zawody Pucharu Świata w norweskim Lillehammer.
Od tygodnia na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle-Malince intensywnie pracują armatki produkujące śnieg. Białego puchu jest już bardzo dużo, co wprawia szefa Komitetu Organizacyjnego Pucharu Świata w skokach narciarskich w optymistyczny nastrój. - Już teraz mamy na skoczni więcej śniegu niż rok temu przywieźliśmy z Chochołowa - cieszy się Andrzej Wąsowicz. Bilety na dodatkowy sektor siedzący rozeszły się błyskawicznie, więc organizatorzy planują powiększenie tej trybuny o kolejne 500 miejsc.
Mimo, iż doktor Winiarski wydał zgodę na start Kamila Stocha w Lillehammer, okazało się, że Polakowi odnowiła się kontuzja. Mistrz olimpijski nie był w stanie oddać skoku na Wielkiej Krokwi w Zakopanem.