Archiwum strony

Drugi konkurs FIS Cup w Planicy wygrał Amerykanin - Nicholas Alexander (102,5 m i 101,5 m). Drugi był Anze Semenic który dwukrotnie lądował na 100 metrze. Skład podium uzupełnił Stefan Huber (99 m i 99,5 m).

Młoda Niemka-Agnes Reisch wygrała dwa konkursy z cyklu Alpen Cup, które odbyły się na skoczni K-70 w Einsiedeln.
Na skoczni K105 w Einsiedeln odbyły się zawody z cyklu Alpen Cup. W sobotę tryumfował Patrick Streitler. Dziś zaś pierwsze miejsce zajął jego rodak - Philipp Aschenwald.
Jakub Wolny okazał się zwycięzcą dzisiejszego jednoseryjnego konkursu Letniego Pucharu Kontynentalnego. Nasz reprezentant uzyskał 143,5 m.
W dniu wczorajszym na Wielkiej Krokwi w Zakopanem odbył się VIII Puchar Solidarności. Łukasz Podżorski z klubu KS Wisła w Wiśle okazał się zwycięzcą tych zawodów skacząc 128,5 i 126 metrów.