Archiwum strony

Biuro Prasowe Pucharu Świata w Skokach Narciarskich Wisła 2015 informuje przedstawicieli mediów, że w czwartkowe południe odbędzie się konferencja prasowa, podczas której zostanie podpisany kontrakt między Kamilem Stochem a nowym sponsorem głównym.

W konferencji prasowej wezmą udział Kamil Stoch, Ewa Bilan-Stoch, właścicielka agencji Eve-nement, przedstawiciel nowego sponsora i Katarzyna Koczwara, Szef Biura Prasowego Pucharu Świata w Skokach Narciarskich jako prowadząca konferencję.

Konferencja prasowa odbędzie się 15 stycznia 2015 roku w centrum prasowym przy Skoczni Narciarskiej im. Adama Małysza w Wiśle-Malince (Malinka 4, 43-460 Wisła) około godziny 12:00, bezpośrednio po zakończeniu skoków kwalifikacyjnych w Pucharze Świata w Skokach Narciarskich Wisła 2015.

Źródło: Alicja Kosman / PZN
Już jutro rozegrane zostaną kwalifikacje do konkursu Pucharu Świata w Wiśle. Na liście startowej znajduje się 66 zawodników, w tym światowa czołówka.

Dzisiejszy, środowy dzień poprzedzający w Wiśle Puchar Świata w skokach narciarskich minął pod znakiem zamkniętej przez delegata technicznego skoczni, na której trwały ostatnie poprawki przed wielkim świętem narciarskim, jakim jest oczywiście PŚ.