Archiwum strony

Wtorkowe (20 stycznia) zawody na kompleksie skoczni w Szczyrku Skalitem zainaugurowały tegoroczny cykl Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich – „Szukamy Następców Mistrza” - LOTOS Cup 2015. Rywalizowano w sześciu męskich i dwóch żeńskich kategoriach wiekowych.

Po dłuższej przerwie w występach Pucharu Świata, Maciej Kot zapunktował podczas zawodów w Zakopanem, jednak ambitny zawodnik nie jest zadowolony ze swojego występu. 
Po polskim weekendzie z pucharową karuzelą możemy się cieszyć z dwóch rzeczy. Kamil Stoch wrócił do wysokiej formy w Zakopanem i mogliśmy zobaczyć jego ekspresyjną cieszynkę, co nie powiem, trochu otuchy i szczęścia wlało w poszarpane kibicowskie serce. Druga rzecz to fakt, że konkursy w ogóle się odbyły, bowiem wiatr był cokolwiek na(halny). Jednak jak matka natura zobaczyła tylu ludzi pod skocznią to zluzowała i wiatrak skręciła do pozycji 0.
Trener Łukasz Kruczek ogłosił wstępnie niepełny skład drużyny na przyszłotygodniowe zawody Pucharu Świata w japońskim Sapporo, które odbędą się w dniach 23-25. 01.2015.