Dziś na skoczni HS104 w Planicy odbyły się Mistrzostwa Słowenii do lat 20. Indywidualnie równych sobie nie miał Cene Prevc, zaś drużynowo najlepsi okazali się być zawodnicy SK Triglav 1.
Dziś na skoczni w Seefeld odbył się konkurs Pucharu Kontynentalnego. Niestety, nie obyło się bez przykrych incydentów. Kontuzji nabawił się Christoph Stauder.
Sofya Tikhonova wygrywa dzisiejszy konkurs pań z cyklu FIS Cup w rumuńskim Rasnovie skokami na 63,5 oraz 64,5 m.
Dzisiejszy konkurs Fis Cup w Rasnovie wygrał Eduard Torok, który w swoich próbach uzyskał 97,5 i 94 metry. Drugie miejsce zajął Maximilian Steiner (93 m i 96 m). Na najniższym stopniu podium stanął Remus Tudor (92 m i 91 m).
Sezon zimowy obfituje w kontuzje. Kilka tygodni przed Igrzyskami Olimpijskimi więzadła krzyżowe zerwała Ema Klinec. Teraz, kolejne trzy skoczkinie odniosły poważne urazy, które wykluczają je ze startów.

Dzisiejszy konkurs Pucharu Kontynentalnego w Seefeld wygrał Manuel Fettner, który w swoich próbach uzyskał 111 i 106,5 metra. Drugie miejsce zajął jego rodak - Manuel Poppinger (108 m i 102,5 m). Na najniższym stopiu podium stanął Danny Queck (106,5 m i 106,5 m).
W serii próbnej przed dzisiejszym konkursem Pucharu Kontynentalnego w austriackim Seefeld najlepszy okazał się być Tom Hilde, który w swojej próbie uzyskał 102 metry. Drugie miejsce zajął Lauri Asikainen (99 m), a trzeci był Daniel Wenig (100,5 m).