Archiwum strony

AC Oberwiesenthal: Anze Lanisek wygrywa drugi konkurs

Aga Pająk | 28.9.13 | 0 komentarze

Anze Lanisek
Drugi konkurs Alpen Cup w niemieckim Oberwiesenthal wygrał Anze Lanisek, który w swoich próbach uzyskał 106 i 105,5 metra. Drugie miejsce zajął Tim Fuchs (106,5 m i 100,5 m), a skład podium uzupełnił Cene Prevc (101 m i 103,5 m).

Na czwartej pozycji sklasyfikowano Patricka Streitler (100 m i 103 m). Dalej kolejno uplasowali się Franz Weiss (103 m i 98,5 m), Tilen Bartol (105 m i 95,5 m) oraz Markus Gruber (102 m i 98,5 m). Sepp Lechner (102,5 m i 97 m) był ósmy. Dziewiąte miejsce podzielili między siebie Kristijan Ravnik (100 m i 99,5 m) i Julian Hahn (100 m i 99 m).

Pełne wyniki:

Były to ostatnie letnie zawody wliczane do klasyfikacji generalnej Alpen Cup. Kolejne odbędą się 14. grudnia w Seefeld. Obecnie pierwsze miejsce w "generalce" zajmuje Tim Fuchs (360 pkt), przed Patrickiem Streitler (228 pkt) i Franzem Weiss (170 pkt).