Archiwum strony

Skoczkowie szlifują formę przed zimą

CranberryZest | 6.10.13 | 0 komentarze

Po zakończeniu sezonu letniego nasi skoczkowie nie zwalniają tempa i przygotowania do sezonu zimowego idą pełną parą. W najbliższych dniach w planie jest zgrupowanie kondycyjne. Jak informuje szkoleniowiec naszej kadry, Łukasz Kruczek kadra udaje się na zgrupowanie do Dubrovnika, gdzie będzie pracować nad formą fizyczną. Nie będzie treningów na skoczni, za to będą zajęcia na hali sportowej oraz siłowni. Będzie także relaks w postaci sauny czy basenu.

W październiku nie zabraknie także treningu na skoczni. Gdzie dokładnie poskaczą nasi kadrowicze- tego do końca nie wiadomo, gdyż wszystko zależne jest od pogody.

"Prawdopodobnie będzie to Oberstdorf, gdyż są tam tory lodowe i można trenować przy jesiennej pogodzie. Z niecierpliwością czekamy na zimę, nadchodzący sezon zapowiada się wyjątkowo ciekawie. Mamy w planach kompleksowe badania lekarskie, które najprawdopodobniej wykonamy pod koniec października, kiedy wrócimy do kraju." - opowiada trener Kruczek.

Sezon zimowy rozpocznie, tam gdzie niedawno zakończył się sezon letni, czyli w Klingenthal. Konkursy odbędą się tam 23 oraz 24 listopada.

źródło: sport.wp.pl

Kategorie: , ,


0 komentarze

Masz coś do powiedzenia? Napisz w kratce. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy napisanych przez internautów. Niestosowne komentarze będą usuwane. Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania w serwisie WinterSzus.pl. REGULAMIN KOMENTOWANIA