Archiwum strony

Jakub Wolny: Złoty chłopak z SMS Szczyrk

Unknown | 18.4.14 | 1 komentarze

Zaczął skakać w momencie wybuchu Małyszomanii, choć narty na nogach miał już w wieku 3 lat! Spokojny i ułożony, ale także posiadający olbrzymi potencjał. Dwukrotny złoty medalista Mistrzostw Świata w kategorii juniorów! O kim mowa? Jakub Wolny, 19-letni uczeń Szkoły Mistrzostwa Sportowego Szczyrk w Buczkowicach, w minionym sezonie zimowym eksplodował formą!


Wychowanek klubu LKS Klimczok Bystra, dwukrotnie sięgał po medal ze złotego kruszcu podczas Mistrzostw Świata w Predazzo. Skoczek pochodzący z Wilkowic sięgnął po medal indywidualnie, a także wspólnie z drużyną. Śmiało można więc pokusić się o stwierdzenie, że był to sezon Jakuba Wolnego. – Można powiedzieć, że cel zrealizowaliśmy w 110 procentach. Zamierzeniem był bowiem przede wszystkim awans do finałowej trzydziestki w konkursie indywidualnym, tymczasem zdobyłem w nim, jak i w „drużynówce” złoto – cieszy się młody skoczek.
Fot: SMS Szczyrk

Fot: SMS Szczyrk

Źródło: SMS Szczyk / Kronika Beskidzka

Kategorie: ,


1 komentarz:

Masz coś do powiedzenia? Napisz w kratce. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy napisanych przez internautów. Niestosowne komentarze będą usuwane. Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania w serwisie WinterSzus.pl. REGULAMIN KOMENTOWANIA