Archiwum strony

PŚ w Oslo: Kraft najlepszy w serii próbnej, dobry skok Kubackiego

Unknown | 6.2.16 | 0 komentarze

Stefan Kraft (fot. Agnieszka Pająk)
Stefan Kraft oddał najdalszy skok podczas serii próbnej poprzedzającej konkurs drużynowy w Oslo. Za nim uplasowali się Peter Prevc i Severin Freund. Czwarte miejsce zajął Dawid Kubacki.


Skoczkom w Oslo podczas serii próbnej towarzyszyła gęsta mgła. W tych warunkach najlepiej poradził sobie Stefan Kraft. Austriak w swojej próbie uzyskał 132 m. Drugie miejsce zajął Peter Prevc, który do Austriaka stracił 7 pkt. Czołową trójkę uzupełnił Severin Freund.

Bardzo dobrze spisał się Dawid Kubacki. Polak lądował na 128 metrze, co dało mu czwarty wynik serii. Niestety, dużo gorzej spisali się pozostali reprezentanci Polski. Stefan Hula po skoku na odległość 115 m zajął dziewiętnaste miejsce, Kamil Stoch był 23. Andrzej Stękała zajął 26. pozycję.

Pierwsza seria konkursowa rozpocznie się o godz. 16:00.

WYNIKI SERII PRÓBNEJ

Źródło: Informacja własna/fis-ski.com

Kategorie: , , , ,


0 komentarze

Masz coś do powiedzenia? Napisz w kratce. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy napisanych przez internautów. Niestosowne komentarze będą usuwane. Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania w serwisie WinterSzus.pl. REGULAMIN KOMENTOWANIA