Archiwum strony

LPK w Kuopio: Aleksander Zniszczoł liderem po pierwszej serii

Unknown | 20.8.16 | 0 komentarze

Aleksander Zniszczoł prowadzi po pierwszej serii konkursu Letniego Pucharu Kontynentalnego rozgrywanego w fińskim Kuopio. Za nim plasują się Włoch Davide Bresadola oraz reprezentant gospodarzy Jarkko Maeaettae. W drugiej serii wystąpi pięciu Polaków.


Skok na 123 m pozwolił Zniszczołowi na objęcie prowadzenia z przewagą 0,6 pkt. nad drugim Davide Bresadolą. Najdalszy ustany skok w pierwszej serii oddał Jarkko Maeaettae. Fin uzyskał aż 127,5 m, jednak uwzględniając belkę startową i warunki jego nota dała mu dopiero trzecie miejsce. Tuż za podium plasuje się Jan Ziobro.

Punkty zdobędzie pięciu Polaków. Na piętnastym miejscu po pierwszej serii plasuje się Krzysztof Miętus, 24. jest Bartłomiej Kłusek, a na 26. pozycji plasuje się Przemysław Kantyka. W drugiej serii nie wystąpi Bartosz Czyż, który zajął 49. miejsce.

Druga seria rozpocznie się o godzinie 16:15 czasu polskiego (17:15 czasu lokalnego).

PEŁNE WYNIKI PO PIERWSZEJ SERII

Źródło: Informacja własna/fis-ski.com

Kategorie: , ,


0 komentarze

Masz coś do powiedzenia? Napisz w kratce. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy napisanych przez internautów. Niestosowne komentarze będą usuwane. Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania w serwisie WinterSzus.pl. REGULAMIN KOMENTOWANIA