MP Wisła: Maciej Kot tryumfuje! (Video)

Aga Pająk | 2.9.12 | 1 komentarze

Wisła Malinka
Dziś na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle - Malince rozegrano Mistrzostwa Polski, w których udział wzięli także zawodnicy z Czech. Tytuł mistrzowski powędrował do Macieja Kota, który zdeklasował rywali skokami na odległość 129 m i 127,5 m.

Na drugim miejscu niespodziewanie sklasyfikowano Krzysztofa Bieguna (126 m i 117,5 m). Brązowy medal wywalczył Kamil Stoch (122,5 m i 120 m).

Tuż za podium uplasował się Dawid Kubacki (123 m i 120,5 m). Najlepszą "5" zamknął rekordzista Czech w długości lotu - Antonin Hajek (121,5 m i 120 m). Reprezentant Dukli Liberec wyprzedził Aleksandra Zniszczoła (119,5 m i 122 m) oraz Bartłomieja Kłuska (116 m i 125 m).

Na ósmej pozycji znalazło się dwóch zawodników - Piotr Żyła (121,5 m i 119,5 m) oraz Borek Sedlak (118,5 m i 122,5 m). Dziesiąte miejsce wywalczył Andrzej Zapotoczny (120 m i 119,5 m).