Archiwum strony

Jan Ziobro: "Nie leży mi skocznia w Wiśle i w Zakopanem"

Unknown | 1.10.12 | 1 komentarze

Zajął drugie miejsce w konkursie finałowym Pucharu Prezesa PZN. Jest skoczkiem kadry "A", podobnie jak jego kolega, zwycięzca  PPPZN Łukasz Rutkowski. Ósmy w generalnej klasyfikacji, startując tylko w dwóch konkursach. O kim mowa? O Janie Ziobro.
Jan Ziobro I Seria konkursowa Pucharu Prezesa PZN

Poproszony o ocenę skoków i obiektu skoczni, stwierdził:
"Dosyć dobrze mi się ostatnio skacze. Nie leży mi w sumie skocznia w Wiśle i w Zakopanem. To jest dla mnie absurd (mówi o skoczni w Wiśle przyp. aut.), że za takie pieniądze montuje się beznadziejne tory na lato (...) są takie tępe i powolne, ale trzeba skakać na tym i nie ma rady" - skrytykował Janek. 

Zapytany o przygotowania  i różnice w treningach z Robertem Mateją, a Łukaszem Kruczkiem, Janek dodaje: "Mamy teraz inny plan. Łukasz pisze nam teraz treningi. Zmienił się trener, w tamtym roku też było dobrze i nie narzekam (...). 
Treningi są troszkę inne, siła się tak bardzo nie różni, ale treningi skocznościowe są na pewno inne. Przeważnie trenujemy z trenerem Piotrem Fijasem i współpraca nam się układa bardzo dobrze".Jakie cele ma skoczek na nadchodząca zimę?
"Tej zimy byłbym zadowolony z dobrych skoków. Moim celem jest punktowanie w Pucharze Świata i bycie w piętnastce". 


Więcej obejrzycie w wywiadzie:


Źródło: Informacja własna/Rozmawiali: Alicja Kosman, Katarzyna Koczwara i Robert Osak

Kategorie: ,


1 komentarz:

  1. Skoro mu ta skocznia nie leży, to może ta na Stadionie Narodowym będzie leżeć?
    http://www.tvn24.pl/realne-skakanie-na-narodowym-prog-w-okolicy-korony-stadionu,280245,s.html

    OdpowiedzUsuń

Masz coś do powiedzenia? Napisz w kratce. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy napisanych przez internautów. Niestosowne komentarze będą usuwane. Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania w serwisie WinterSzus.pl. REGULAMIN KOMENTOWANIA