Lotos Cup: Wyniki zmagań w Szczyrku

CranberryZest | 8.2.14 | 0 komentarze

Dzisiaj skoczkowie i skoczkinie próbowali swoich sił na skoczni Skalite w Szczyrku. Zawodnicy i zawodniczki wystartowali w siedmiu kategoriach.

SENIOR

W tej kategorii najlepszy okazał się Rafał Śliż, który w jednoseryjnym konkursie uzyskał odległość 104,5 m. Drugie miejsce zajął Andrzej Zapotoczny z wynikiem 101,5 m. Na najniższym stopniu stanął Artur Kukuła skacząc 101 m. Tuż za nimi uplasował się Wojciech Gąsienica -Kotelnicki, skacząc 96,5 m. Dalej byli Dawid Kanik - 96 m oraz Łukasz Rutkowski - 90,5 m.

PEŁNE WYNIKI KATEGORII SENIOR

JUNIOR A

W tej kategorii również rozegrano jedną serię, w której najlepszy okazał się Stanisław Biela z wynikiem 97,5 m. Na niższym stopniu podium stanął Andrzej Stękała, który skoczył 94,5 m. Trzecią pozycję zdobył Jakub Przybyła skacząc 93,5 m. Czwarte miejsce wspólnie podzielili między siebie Jan Łowisz oraz Bartosz Gąsienica- Laskowy, którzy uzyskali po 92 m. Szósty był Damian Urbaś - 92 m.

PEŁNE WYNIKI KATEGORII A

JUNIOR B

Tutaj najlepiej skakał Paweł Gut uzyskując 99 i 99,5 m. Na drugim miejscu znalazł się Krzysztof Leja z wynikami 95,5 i 98 m. Trzeci był Łukasz Podżorski z rezultatami 95,5 i 97,5 m. Tuż za podium uplasował się Daniel Mąka, który skoczył odpowiednio 84,5 i 85 m. Piąty był Daniel Lasota z wynikami 82,5 i 87 m. Najlepszą szóstkę zamknął Tymoteusz Urbaś - 81,5 i 87 m.

PEŁNE WYNIKI KATEGORII JUNIOR B

JUNIOR C

Triumf w tej kategorii odniósł Dawid Jarząbek z rezultatami 69,5 i 76 m. Drugi był Bartosz Czyż z wynikami 66 i 74,5 m. Na najniższym stopniu podium stanął Paweł Chyc skacząc 67,5 i 75,5 m. Tuż za podium znaleźli się Dominik Kastelik - 68,5 i 72,5 m, Szymon Łokaj 67,5 i 71,5 m oraz Damian Skupień - 66 i 72,5 m.

PEŁNE WYNIKI KATEGORII JUNIOR C

JUNIOR D

W tej kategorii zwyciężył Mateusz Gruszka- 64 i 72,5 m. Na drugim stopniu podium uplasował Tomasz Pilch - 65,5 i 68 m. Trzeci był Patryk Hutyra - 65 i 67 m. Tuż za nimi znalazł się Piotr Kudzia z wynikami 64 i 66,5 m.

PEŁNE WYNIKI KATEGORII JUNIOR D

JUNIOR E

Triumf odniósł Oskar Rojek z wynikami 41,5 i 35,5 m. Druga lokata przypadła Bartłomiejowi Klimowskiemu, który w obu seriach skoczył 38 m. Na trzecim stopniu podium stanął Wiktor Fickowski, który skoczył w pierwszej serii 37,5 m, a w drugiej 35,5 m. Na czwartej pozycji znalazł się Krystian Zygmuntowicz - 33 i 39 m.

PEŁNE WYNIKI KATEGORII JUNIOR E

JUNIORKI

W kategorii dziewcząt zwyciężyła Magdalena Pałasz skacząc 64 m. Druga była Joanna Szwab - 52,5 m. Trzecie miejsce przypadło Katarzynie Pałasz z wynikiem 41 m. Tuż za podium uplasowała się Monika Luber skacząc 35 m.

PEŁNE WYNIKI KATEGORII JUNIORKI

MŁODZICZKI

W kategorii młodziczek zwyciężyła Anna Twardosz, która skoczyła 36 i 39 m. Druga była Kinga Rajda z wynikami 35 i 37 m. Na najniższym stopniu podium znalazła się Joanna Kil z rezultatami 34 i 36,5 m. Na najniższym stopniu podium stanęła Kamila Karpiel - 37,5 i 33,5 m.