Archiwum strony

Powraca Bjoern Einar Romoeren

Unknown | 11.10.13 | 0 komentarze

Tekst: Monika Gesek
Po prawie rocznej przerwie do skakania powraca Bjoern Einar Romoeren. Przerwa Norwega była spowodowana problemami z kręgosłupem.

Pierwszymi zawodami w jakich wystąpi będą zawody z cyklu Noreges Cup oraz Mistrzostwa Norwegii na dużej skoczni w Trondheim, które odbędą się w najbliższy weekend.

Aleksander Stoeckl trener Norwegów nie kryje zadowolenia z powrotu Romoerena, który miał już okazję oglądać jego pierwsze skoki:
- Fajnie znów zobaczyć Bjoerna na skoczni, szczerze mówiąc jego skoki wyglądały naprawdę nieźle. Ale trzeba jeszcze czasu, nie ma się co spieszyć, trzeba pracować krok po kroku.

Sam skoczek też nie ukrywa zadowolenia z powrotu:
- Trochę to wszystko trwało, ale musiałem być bardzo cierpliwy. To świetne uczucie znów założyć numer startowy - cieszy się Bjoern.
W przyszłym tygodniu Romoeren, wraz z ekipą norweskich skoczków uda się na obóz treningowy do niemieckiego Oberstdorfu.

Tekst: Monika Gesek
Źródło: skiforbundet.no, berkutschi.com

Kategorie: ,


0 komentarze

Masz coś do powiedzenia? Napisz w kratce. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy napisanych przez internautów. Niestosowne komentarze będą usuwane. Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania w serwisie WinterSzus.pl. REGULAMIN KOMENTOWANIA